Sirup s príchuťou Lesné Čučoriedka

Kód: 160
€7,99
Skladom

Podmanivú chuť čučoriedkového sirupu si zamilujete. Je vhodný do perlivej vody aj pri príprave dezertov. Mamičky môžu vyskúšať čučoriedkový sirup pridať do bieleho jogurtu alebo Skyru a vykúzliť tak deťom obľúbenú desiatu.

Poctivý sirup vyrobený na základe Zlatého Sladenia - sirup so sladidlami z rastliny Stévie a prírodných aróm a farbív. Nezvyšuje hladinu krvného cukru.

Detailné informácie

Podrobný popis

Čo sú Poctivé sirupy?

Poctivé ovocné sirupy so sladidlami prírodného / rastlinného pôvodu. Steviol-glykozidy sú prirodzenou súčasťou listu Stévie. Naše sirupy sú vyrobené na základe Zlatého Sladenia a majú teda rovnaké vlastnosti, nezvyšujú hladinu krvného cukru. Vďaka tomu glykemický index iba 25**.

Poctivé sirupy sú vyrábané z prémiových surovín, a preto majú skvelú chuť aj vôňu.

Bežné sirupy dostupné na trhu sa riedia v pomere 1:7, naše Poctivé sirupy v pomere 1:19.

Sú teda takmer 3x výdatnejšie.

Bez repného cukru*.

Sú vhodné pre každého, kto sa chce alebo musí zriecť bieleho cukru, teda aj pre športovcov, deti, diabetikov, celiakov, tehotné a dojčiace ženy.

Pridaním do jogurtu alebo skyru (bez „éčok“) pripravíte lahodnú desiatu pre Vaše deti.

Pri dodržaní odporúčaného pomeru miešania Poctivé sirupy spĺňajú prísnu „Pamlskovú vyhlášku“.

Vďaka jedinečnému výrobnému procesu sirup neobsahuje žiadne konzervanty ani umelé farbivá. Stáva sa tak skvelou príležitosťou, ako dopriať užívateľovi možnosť využiť sirup ako súčasť teplých aj studených nápojov a čajov, na výrobu cukroviniek a dezertov.

Balenie: 485 ml = 650 g

Zloženie: fruktóza** (ovocný cukor), pitná voda, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, prírodná čučoriedková aróma, sladidlo: steviol-glykozidy, farbivá: koncentráty ibišteka a mrkvy.

Výživové údaje na 100 g nápoja pri riedení 1 diel sirupu : 19 dielov pitnej vody:

Energia 59,5 kJ / 14,2 kcal
Tuky 0,0 g
z toho nasýtené mastné kyseliny 0,0 g
Sacharidy 3,5 g
z toho cukry 3,5 g
Bielkoviny 0,0 g
Soľ (výlučne podľa prirodzeného obsahu Na) < 0,1 g

* Tento produkt neobsahuje repný cukor ako všetky ostatné potraviny, ktoré majú rovnaký charakter a zloženie.

** Konzumácia potravín obsahujúcich fruktózu vedie k menšiemu nárastu hladiny glukózy v krvi v porovnaní s potravinami obsahujúcimi sacharózu alebo glukózu.

 

Skladujte v suchu pri teplote 0-30 °C. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu. Prípadná sedimentácia nie je na závadu. Pred použitím pretrepať.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Poctivé sirupy
Hmotnosť: 0.65 kg